"pragáč 2011" - galavečer

23. dubna 2011 v 22:27 | kp |  Prague Handball Cup 2011
Naše děvčata se v sobotu večer účastní galavečera, který pro ně přichystali pořadatelé tohoto parádního turnaje :


images/stories/gala.jpg
Galavečer je celovečerní program pro všechny účastníky turnaje na pražském Výstavišti, konkrétně na Křižíkové fontáně a v přilehlých pavilonech. Program se zpravidla koná druhý turnajový den (sobota 23.dubna) od 20:00 do 23:00 hodin.Celovečerní program sestává z několika tematických akcí na sebe navzájem navazujících nebo probíhajících současně. Všechny akce probíhají v jednom uzavřeném areálu. Na Galavečer mají přístup všichni účastníci turnaje zdarma pouze na základě Activity card, kterou se musejí u vstupu na Výstaviště a do prostor programu prokázat. Některé akce v rámci programu Galavečera jsou však pouze pro zvané. Na tyto akce je třeba se současně s Activity card prokázat i příslušnou pozvánkou.

images/stories/ikony2/galavecer_1.jpg

Hlavní program Galavečera přeruší všechny ostatní akce pořádané v rámci programu. Tento program obvykle obsahuje slavnostní defilé vlajek zúčastněných států, taneční vystoupení, unikátní show barevného světla, vody a hudby, kterou je Křižíkova fontána proslulá, a velký ohňostroj. V rámci hlavního programu je vždy jeho jedna část koncipována jako překvapení, které není dopředu nikde zveřejněno. Hlavní program je vytvářen jako originální program speciálně pro každý ročník Prague Handball Cup a nese vždy originální název jako např. "Ona a On (Návrat na fontánu)","After show" v rámci Házená v Sazka Aréně, "Oheň - Voda - Vesmír" v rámci Párty na Fontáně atd.

images/stories/parta02.jpg

Další z akcí, které probíhají v rámci Galavečera, je diskotéka. Ta je určena především pro hráče a hráčky turnaje. Diskotéka je nedílnou součástí každého ročníku Prague Handball Cup a její součástí je řada soutěží o drobné ceny, které věnují sponzoři nebo pořadatel.

images/stories/parta01.jpg

Jednou z akcí probíhající v rámci Galavečera je setkání trenérů, rozhodčích a vedoucích družstev s názvem "Oldies Party". Základem akce je posezení při dobrém jídle a tradičním českém pivu. Konzumace je volná a zdarma. Tako akce je na pozvání a pouze pro dospělé osoby. Hráči a hráčky na ni nemají přístup. Pozvánky obdrží zástupci družstev při příjezdu v počtu jedné pozvánky na každé družstvo (zdarma). Pozvánky pro další osoby si lze při příjezdu zakoupit.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Smějící se Házená nás baví ! Smějící se