"zakončená" jaro 2011

1. května 2011 v 9:47 | kp |  aktuálně
Informace pro hráčky družstva, rodiče a příznivce házené - po dohodě s trenérkou družstva Míšou H. na utkání v Olomouci bylo rozhodnuto o datu a místu :

termín : pátek 10. 06. 2011 od 16:30 h. ( do ... ? :-) )
místo : sportovní areál TJ Sokol Mladcová, "základna pod pergolou"
program :
- sportovní víceutkání rodičů ( vč. maminek !) proti hráčkám ( i trenérce a v.d. !) v kopané, házené, pétanque, atd. ( povrch hřiště : umělá hmota )
- opékání různých dobrůtek, speciality z udírny, atd. ( rodiče )
- vyhodnocení sezony ( trenérka a v.d. )
- "beseda o sportu" s vystoupeními jednotlivých hráček ...

organizační zajištění :
- areál je zajištěn, možnost parkování osobních vozidel i do druhého dne, dostupnost i MHD č. busu 32. "Základna" ( pergola ) je nadstřešená a osvětlená, akce se může konat za každého počasí. Prostor lze ozvučit, takže stačí přinést si muziku na standardních formátech ( CD, DVD, USB flash ...). Možnost promítání videa, fotografií, filmů ...
- náklady : po předběžné dohodě s některými rodiči to vypadá, že vše na místě sečteme ( občerstvení, pronájem, dárky dětem, atd. ) a podělíme počty přítomných. Pokud by někdo byl ochoten přispět více ...
- v areálu je hospůdka s běžným provozem, ale Radim Rybníček se nabídl, že zařídí sud piva ( Pillsner Urquell ) s výčepem a budeme si "čepovat" sami. Je třeba zajistit i "sklo".
- další pití jako především nealko pro děti, případně víno či další nápoje pro dospělé je na dohodě nás rodičů. Pod pergolu lze instalovat chladničku, do níž je možno i den předem nebo od rána vše k vychlazení umístit, případně vše kupovat v hospůdce.
- "dobrůtky" - zde se meze fantazii nekladou. ALE - bylo by lépe nějak se nějak dohodnout, ať není něčeho zbytečně moc a nebo naopak málo. Pod pergolou je : udírna, krb ( opékání špekáčků ), grill s keramickou deskou. Umývadla s teplou i studenou vodou, zásuvky na 220 V. Nechávám prostor asi maminkám i pro případné upečení buchet, dortu, cojávímčeho ... :-)
- dárky pro hráčky - totéž jako u předchozího. Veřejně asi nebudeme řešit, můžeme se dohodnout na sobotním utkání (07.05.11) ve Zlíně
- ostatní co koho napadne. Návrhy můžete poslat do e-mailu ( viz záhlaví blogu ).

Průběžně můžeme program upřesňovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Erika | E-mail | 1. května 2011 v 19:15 | Reagovat

O sklo bych se postarala i nealko pití v pet zajistím

2 Jarka | E-mail | 8. května 2011 v 7:27 | Reagovat

Zajistím víno. Kdo chce jaké? Červené, bílé, růžové.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Smějící se Házená nás baví ! Smějící se