Červen 2011

zakončená - vyhodnocení

13. června 2011 v 8:16 | kp |  aktuálně
Ahoj všichni !
Sešli jsme se v pátek 10. června 2011 ve sportovním areálu TJ Sokol Mladcová, abychom zakončili "jaro2011" družstva mladších žaček B. Snad se akce líbila především našim děvčatům, kvůli tomu jsme to přece dělali :-)

Co jsme stihli :
- zahrát si házenou a fotbal "holky proti tatínkům"
- rozloučit se s Míšou Habrovanskou a Katkou Holeňákovou
- příjemně posedět pod pergolou s opékáním špekáčků, krkovičkou z udírny a ochutnáním spousty různých dobrot, především z domácí produkce rodinných příslušníků
- zhlédnout nácviky hasičského útoku mladých hasičů z Mladcové
- navštívit studia Radio RockMax a Radio Zlín, včetně "ochutnávky" živého vysílání
- volně se "vyblbnout" v celém areálu, vytvořit příjemnou atmosféru i pro rodiče a posedět i u kytary

Co jsme nestihli :
- anketu k vymyšlení přezdívky družstva ( návrhy dál posílejte do e-mailu )
- rozhodnout, kterou webovou stránku družstva a kdo bude provozovat
- nepřišla za námi zástupkyně výboru oddílu HC Zlín, nemohli jsme se tedy dozvědět aktuální stav v hledání nového trenéra, vedoucího družstva a o budoucnosti družstva v dalších týdnech
- vybrat peníze a zaplatit náklady akce

Chtěl bych poděkovat všem, kteří se zúčastnili a hlavně všem těm, kteří jakkoliv přispěli ke zdárnému průběhu akce. Několikrát během pátku zaznělo, že nebude špatné něco podobného v průběhu léta zopakovat.
Určitě dobrý nápad !
Má-li to být opět na Mladcové, navrhněte termín, abych se jej pokusil reservovat.

Snad brzy na shledanou.
KP

Pozn. :
- prosím všechny, kteří stihli nějakou fotografii během akce, doručte mi je ( e-mail, web úložna, po dcerách ve škole, osobně ... ). Děkuji.
- posílám e-mail k nákladům akce

zakončená - počasí - aktuálně

9. června 2011 v 12:23 | kp |  aktuálně
Ahoj všichni.
Když se tak podíváme ven na aktuální stav počasí a na předpověď pro zítřek, tj. pátek 10.06.2011, není to nic pěkného.
Dovolil jsem si oslovit všechny rodiče ( na něž mám e-mail kontakt ), abychom se vyjádřili, zda akci uskutečníme nebo přeložíme/zrušíme.

Bleskově přišly zatím 4 odpovědi a všechny byly "pro" neměnit. I s ohledem na blížící se prázdniny bychom těžko hledali náhradní termín, takže navrhuji : zítra se sejdeme, ať padají třeba kroupy ! :-)
KP

P.S. Kdo pojedete autem a budete mít možnost přihodit do kufru pár kusů dřeva na oheň v krbu ( případně "tvrdého" do udírny ) bylo by to fajn, protože se obávám, že moje "rezerva" bude příliš promočená. Případně když někdo vezme už vyrobené hůlky na opékání špekáčků, abychom nemuseli do lesa řezat pruty ...

webová prezentace družstva + zakončená

6. června 2011 v 11:57 | kp |  aktuálně
Dnem 05.06.2011 skončila u družstva mladších žaček B HC Zlín trenérka Michaela Habrovanská, která zřídila a administrovala webovou stránku http://www.devadesatdevitky.estranky.cz/.

Následně mi zaslala e-mailem informace ( přihlašovací údaje ) k přístupu do admin menu této webové stránky. Domnívám se, že je zbytečné vést dvoje webové stránky jednoho družstva a s ohledem na své časové možnosti toho ani nejsem kvalitně a dlouhodobě schopen.

Prosím proto hráčky i rodiče, abychom se společně zamysleli, zda do budoucna chceme provozovat oboje stránky. Pokud ano, stránky vytvořené MH by měl někdo "převzít".

Pokud budeme názoru, že stačí jedny, potom Vás prosím, abychom rozhodli, ve kterém webu pokračovat. Také bych uvítal případnou iniciativu, kdyby se administrace mohl dlouhodobě někdo ujmout a věnoval webu více času, aby tak stránka ( -y) byla ( -y) atraktivnější, zajímavější a informace na nich aktuální.

Vše můžeme prodiskutovat na "zakončené", která se bude konat v pátek 10. června 2011 ve sportovním areálu TJ Sokol Mladcová ( poznávací znamení - vysílačka Radia Zlín ). Žádný oficiální čas zahájení ( natož ukončení ) akce stanoven nebyl, ale po posledním utkání jsme si řekli, že do 17 h. budeme na místě. Akci je samozřejmě potřeba připravit ( úklid, stoly, židle, příprava občerstvení, atd. ), takže uvítám případné zájemce/brigádníky. Počítám s tím, že budu na místě nejpozději v 16 h.

Tímto si dovoluji, kromě hráček +rodičů, pozvat i ostatní, kteří mají zájem zúčastnit se. Účast přislíbila a potvrdila i bývalá trenérka Michaela Habrovanská.

Zároveň si dovoluji připomenout předchozí výzvu, abychom se pokusili zamyslet nad "přezdívkou" družstva našich děvčat. Aby se někdo třeba nestyděl, že navrhnul nějakou "blbinu" a ostatní se mu smáli ( třeba já ), připravím lístečky, propisku snad seženeme a do klobouku mohou zájemci svoje nápady vhodit. Následně vyhlásíme výsledky a vytvoříme "hitparádu" přezdívek, z nichž vybereme tu, která se nám bude nejvíc líbit. Přezdívka může být jakákoliv, jen by měla mít asi časový přesah, poněvadž už teď jsou to slečny a aby se za přezdívku nestyděly, že, a aby na ni slyšely a měly ji rády ( a my také ). Jak už jsem psal, zatím vím např. o "veselských panenkách", dále jsem slyšel kopretiny, pivoňky, atd. Je to na nás.

Těším se na akci a doufám, že děvčata si připravila nějaký program i pro nás, pro rodiče.
Pokud někdo máte doma sadu ( sady ) hry pétanque, můžete vzít s sebou, bude-li zájem, můžeme si zahrát i tento nenáročný ( ? ) sport. Iniciativě a nápadům na doplnění programu se meze nekladou.

V průběhu odpoledne mám pro děvčata připraveno i malé překvapení ...

Na shledanou v pátek na Mladcové !

konec sezony - změny

6. června 2011 v 11:13 | kp |  aktuálně
Informace pro hráčky družstva mladších žaček B a rodiče :

v sobotu 04.06.2011 naše děvčata odehrála poslední utkání "jara 2011". Hodnocení ze strany trenérky je zde.

Po utkání oznámila trenérka Michaela Habrovanská hráčkám i přítomným rodičům, že u družstva tímto dnem skončila. Z iniciativy rodičů se v tentýž den konala ( od 14 h. ve Sportovní hale Zlín ) schůzka rodičů s předsedou klubu HC Hlín panem Pavlem Sedláčkem a jednou členkou výboru klubu.

Zde byly projednány záležitosti, týkající se dosavadního fungování družstva mladších žaček B, nastalé situace po resignaci trenérky i budoucnosti družstva. Zásadním výstupem z jednání je jasně deklarovaná ochota a zájem klubu, aby "devadesátdevítky" pokračovaly i do další sezony ( dalších sezon ). Předseda klubu garantoval jmenování nového trenéra ( trenérky ) v co možná nejkratší době a klub bude řešit i letní sportovní soustředění družstva, případně účast v přípravných a dalších akcích ( např. turnaje ).

Pro hráčky a věřím, že i pro nás rodiče, je to velmi povzbudivá zpráva - házenou budou moci naše holky hrát i nadále ve Zlíně !

HÁZENÁ NÁS BAVÍ !

kp

Smějící se Házená nás baví ! Smějící se