webová prezentace družstva + zakončená

6. června 2011 v 11:57 | kp |  aktuálně
Dnem 05.06.2011 skončila u družstva mladších žaček B HC Zlín trenérka Michaela Habrovanská, která zřídila a administrovala webovou stránku http://www.devadesatdevitky.estranky.cz/.

Následně mi zaslala e-mailem informace ( přihlašovací údaje ) k přístupu do admin menu této webové stránky. Domnívám se, že je zbytečné vést dvoje webové stránky jednoho družstva a s ohledem na své časové možnosti toho ani nejsem kvalitně a dlouhodobě schopen.

Prosím proto hráčky i rodiče, abychom se společně zamysleli, zda do budoucna chceme provozovat oboje stránky. Pokud ano, stránky vytvořené MH by měl někdo "převzít".

Pokud budeme názoru, že stačí jedny, potom Vás prosím, abychom rozhodli, ve kterém webu pokračovat. Také bych uvítal případnou iniciativu, kdyby se administrace mohl dlouhodobě někdo ujmout a věnoval webu více času, aby tak stránka ( -y) byla ( -y) atraktivnější, zajímavější a informace na nich aktuální.

Vše můžeme prodiskutovat na "zakončené", která se bude konat v pátek 10. června 2011 ve sportovním areálu TJ Sokol Mladcová ( poznávací znamení - vysílačka Radia Zlín ). Žádný oficiální čas zahájení ( natož ukončení ) akce stanoven nebyl, ale po posledním utkání jsme si řekli, že do 17 h. budeme na místě. Akci je samozřejmě potřeba připravit ( úklid, stoly, židle, příprava občerstvení, atd. ), takže uvítám případné zájemce/brigádníky. Počítám s tím, že budu na místě nejpozději v 16 h.

Tímto si dovoluji, kromě hráček +rodičů, pozvat i ostatní, kteří mají zájem zúčastnit se. Účast přislíbila a potvrdila i bývalá trenérka Michaela Habrovanská.

Zároveň si dovoluji připomenout předchozí výzvu, abychom se pokusili zamyslet nad "přezdívkou" družstva našich děvčat. Aby se někdo třeba nestyděl, že navrhnul nějakou "blbinu" a ostatní se mu smáli ( třeba já ), připravím lístečky, propisku snad seženeme a do klobouku mohou zájemci svoje nápady vhodit. Následně vyhlásíme výsledky a vytvoříme "hitparádu" přezdívek, z nichž vybereme tu, která se nám bude nejvíc líbit. Přezdívka může být jakákoliv, jen by měla mít asi časový přesah, poněvadž už teď jsou to slečny a aby se za přezdívku nestyděly, že, a aby na ni slyšely a měly ji rády ( a my také ). Jak už jsem psal, zatím vím např. o "veselských panenkách", dále jsem slyšel kopretiny, pivoňky, atd. Je to na nás.

Těším se na akci a doufám, že děvčata si připravila nějaký program i pro nás, pro rodiče.
Pokud někdo máte doma sadu ( sady ) hry pétanque, můžete vzít s sebou, bude-li zájem, můžeme si zahrát i tento nenáročný ( ? ) sport. Iniciativě a nápadům na doplnění programu se meze nekladou.

V průběhu odpoledne mám pro děvčata připraveno i malé překvapení ...

Na shledanou v pátek na Mladcové !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jarka | 9. června 2011 v 23:46 | Reagovat

Já osobně už jsem si zvykla chodit na tyto stránky, je tu vždy vše a včas. A člověk se tu i zasměje. Ohledně přezdívky mám obrovské okno - nic mě nenapadá už od vyhlášení soutěže a to jsme to probíraly s Jájou několikrát. Poctivě se k tématu vracím (pouze v myšlenkách) aspoň jednou za týden. A nic.

2 Míša | E-mail | 10. června 2011 v 13:17 | Reagovat

Určitě můžete smazat webovky "99" .. Mě to vadit nebude a tenhle blog je veden hezky a přehledně, zacož bych chtěla poděkovat panu Popelkovi. Míša.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Smějící se Házená nás baví ! Smějící se