Únor 2012

tréninky o jarních prázdninách 2012

21. února 2012 v 7:16 | KP |  informace trenéra

Trenér družstva Mgr. Milan Buday sděluje : během jarních prázdnin 2012 se budou konat tréninky takto :

úterý 21.02. 10:00 - 11:30 h.
středa 22.02. 10:00 - 11:30 h.
čtvrtek 23.02. 10:00 - 11:30 h.

místo : nafukovací sportovní hala gymnázia Zlín, nám. TGM 2734-9 ( pod lyžařským svahem ).

KP

národní házenkářský archiv ( NHA )

20. února 2012 v 17:11 | KP |  aktuálně
Dostala se ke mně e-mailem informace, kterou si dovolím zde zveřejnit :

Dobrý den, vážení házenkářští přátelé,
když jsem sedmého dne devátého roku druhého tisíciletí otevřel pod hlavičkou Národního házenkářského archivu wvw.házenkářsk.éstránky.cz, netušil jsem, k jakým úvahám a situacím mne pátrání po zapomenutých kronikách, archivech, fotografiích, suvenýrech a příbězích z házenkářských hřišť přivede. V archivu nyní čekají na digitalizaci desítky publikací s tématikou házené, téměř kompletní ročníky časopisů Stadion, Štart, Sport 1958, Sportovní ročenka, Sportovní sláva, Ruch a další svazky kronik klubů, krabic fotografií, balíky plakátů, pozvánek, korespondence, zápisů... Některé tiskoviny jsou starší sta let. Tehdy - na začátku minulého století se na třech místech světa - v Čechách a na Moravě, v Dánsku a Švédsku a v Německu - zrodily a začaly rozvíjet tři házenkářské hry, které spolu soupeřily o mezinárodní uznání.

Už nikdo nikdy nemůže spolehlivě říci, která z házenkářských her přišla na svět první, která se od které inspirovala více herními prvky. Nezvratným faktem ale zůstane to, že v české ( od roku 1971 národní ) házené se v letech 1930 a 1934 hrála dvě ženská mistrovství světa, německá házená o jedenácti hráčích byla v roce 1936 olympijským sportem a až do šedesátých let se konala mistrovství světa v obou kategoriích. Na mezinárodním poli zvítězila skandinávská házená, stala se stabilním olympijským sportem.

Při otvírání historických házenkářských stránek jsem snil, že po několika letech bude možné na nich postupně najít všechno, co je o všech třech házenkářských hrách u nás i o českých házenkářských stopách ve světě známo. Fakta, fotografie, výsledky a sestavy významných zápasů, zajímavosti, příběhy a osudy házenkářů a házenkářek…

O stránky se NHA stará už tři roky. Za tu dobu jsme pomohli díky našim exkluzívním materiálům vyřešit pánům Billu Mallonovi a Tonymu Bijkerkovi z International Society of Olympic Historians ( ISOH nabídla VS členství v této organizaci ) dva házenkářské olympijské otazníky z Berlína 1936 a Montrealu 1976, obracejí se na nás historici ze Holandska, USA a už měsíc se potýkáme se sestavením osobních statistiky asi dvou desítek československých reprezentantů ze šedesátých let pro sportovního historika pana Lopeze ze Španělska. Podklady máme, ale dosud digitálně nezpracované. Zdálo by se, že někde jsou taková data uložena, ale nejsou. Budou. Na našich stránkách. Ale až na těch nových, které budou stačit kapacitou. Máme připraveny obrovské soubory dat a na dalších se pracuje. Náš knižní a časopisový fond je prizmatem házenkářské historie prokazatelně mnohonásobně bohatší, než knižní fond všech univerzitních knihoven v ČR dohromady. To nejsou žádné smyšlenky, to je prostě fakt.

Přesto je v té nejpodrobnější regionální podobě ještě mnoho děr a bílých míst.
Napíšeme spolu dokonalé dějiny házenkářských her na území České republiky! Zveme Vás ke spolupráci. S mnoha z Vás jsme již o spolupráci jednali. Národní házenkářský archiv je volné seskupení historiků, renomovaných novinářů, házenkářských odborníků a pamětníků. Jsme přesvědčeni, že nejen jim, ale i novinářům a tím i široké sportovní a zejména házenkářské veřejnosti, přinesou mnoho zajímavých informací, které dnes vlastně nelze nikde podrobně a pohromadě získat. Napište nám, nabídněte, co můžete darovat ( případně prodat ), zapůjčit k digitalizaci či napsat či zaznamenat. Stojíme o každou i zdánlivě bezvýznamnou informaci, třeba jen z dětských let.

Během dlouholeté přípravné práce na zřízení těchto stránek a pátrání v archivech a antikvariátech vyšlo najevo, jak malé má většina lidí, točících se kolem házené, povědomí o historii a významných událostech našich sportů. Historici vydávají za státní peníze knihy plné faktografických chyb, v časopisech dochází ke komolení jmen a záměn fotografií hráčů a hráček, trenérů, vedou se anonymní přihlouplé internetové diskuze, sebestředné figury manipulují s veřejným míněním, vymýšlejí si do médií. Národní házenkářský archiv a jeho wvw.hazenkářsk.éstranky.cz chtějí tyto mezery zacelit a přispět k popularizaci české házené.

Tedy i házené národní, kterou až do roku 1947 musíme započítávat do české házenkářské historie. Díky její existenci a tradici se hned od počátků mezinárodní házené u nás stalo tehdejší Československo házenkářskou velmocí a ve světové špičce vydrželo v obou kategoriích až do osmdesátých let. Legendární brankář a trenér Jiří Vícha, který pro Československo vychytal dvě světová stříbra i bronzy a dovedl reprezentaci k olympijském stříbrným medailím stejně jako Grosswaldstadt ke druhému místu v bundeslize, nedá na českou - národní házenou dopustit : "My jsme z české házené vyšli - ta první generace. První úspěchy a medaile - to bylo zásluhou české házené," řekl vloni v medailonu Time outu ČT4 natočeném na počest jeho osmdesátin. Paradoxem ovšem bylo, že redaktoři České televize použili do reportáže archivní záběry, na kterých nedokazoval své umění mezi třemi tyčemi Jiří Vícha, ale brankář mistrů světa František Arnošt, který těžce zraněného Jiří Víchu v týmu nahradil. I mezi mistry světa a stříbrnými olympioniky byli hráči, kteří začínali na hřištích české házené.

Představíme i českou historii německé házené o jedenácti hráčích v německy mluvících zemí zvanou Feldhandball. Mezinárodní historie této varianty házené začala na strahovském stadionu...

Dovolte mi, abych Vás pozval k návštěvě nultého čísla internetového časopisu Házená ( s přílohou lednového a únorového čísla časopisu Házená 1967 ) na webových stránkách Národního házenkářského archivu na adrese www.hazenkarsk.estranky.cz. Do doby, než ještě letos otevřeme ve spolupráci s vedením interligového klubu Sokol Poruba zcela nové vysoce profesionální historické stránky Národního házenkářského archivu, budou badatelské výstupy, zdigitalizované archiválie, fotografie, filmové, televizní záznamy a amatérská videa či odkazy na ně v internetové síti vycházet v internetovém časopisu Házená v dvouměsíčním intervalu právě zde : www.hazenkarsk.estranky.cz.

Nulté číslo nese datum sedmého druhý ( 7.2. ). V tomto roce se budeme zabývat událostmi, které se odehrály v letech, které končí právě těmito čísly - házenkářskou sedmičkou a dvojkou. Toto číslo házenkáři nevidí rádi v zápisech z utkání, v iHázené se mohou naopak těšit na televizní připomínku kulatého výročí zisku stříbrných olympijských medailí v roce 1972, ženy vybojovaly v roce 1962 na mistrovství světa bronz. Sedmičky vévodily konci letopočtů 1957 a 1967 - tehdy získali světové tituly ženy i muži. V listopadu roku 1947 se na Letné poprvé hrála skandinávská házená, v roce 1952 disponovala Ukrajina více než 100 000 hráči české házené (!), kterou tam kantoři přivezli v roce 1912 z kurzů v Luhačovicích... O tom všem budeme psát, natáčet a zaznamenávat. O každém družstvu, každém hráči, každém, pro nějž není házená jen sportem, ale i něčím víc. Víme, že to nikdy nedokážeme, ale pokusíme se o to. Napíšeme spolu znovu dějiny házené!

Za Národní házenkářský archiv děkuji, že jste dočetli až sem. Napište, zda byste chtěli s NHA spolupracovat. Starším pamětníkům, kteří nepracují s PC, vytiskněte, prosím, dopis, který najdete v příloze ( tedy tento text - kp)

S házenkářským pozdravem: "Ať se daří!"
Vladimír Salčák, redaktor časopisu iHázená, zakladatel HNA
A teď už si opravdu klikněte na: http://www.hazenkarsk.estranky.cz.
Příjemné počtení a podívání.

( foto : ?, zdroj : Vladimír Salčák )

turnaj Velká nad Veličkou 17. - 19.02.2012

15. února 2012 v 14:55 | KP |  aktuálně
V. ročník turnaje "O pohár Horňácka" 2012
Velká nad Veličkou

termín : 17. - 19.02.2012
pořadatel : TJ Kordárna Velká nad Veličkou
hala : Sportovní hala ve Velké nad Veličkou, povrch : lobadur
rozlosování turnaje ZDE
odjezd v pátek 17.02.2012 ve 14:30 h. "od závory" sportovní haly EURONICS ve Zlíně
cena : 600,- Kč/hráčku
s sebou : obvyklou výbavu na turnaj + spacák, karimatku
KP

Aktualizace 20.02.2012 :
pátek 17.02.2012
02.16:10-16:45 h. HK Veselí nad Moravou-HC Zlín 8:4 videa z utkání ZDE, ZDE a ZDE
05.18:15-18:45 h. HC Zlín-SKH Velká nad Veličkou 14:11

sobota 18.02.20112
07.09:10-09:45 h. Zora Olomouc-HC Zlín 8:17
13.13:10-13:45 h. HC Zlín-DHC Plzeň 14:6
18.16:30-17:05 h. HK Ivančice-HC Zlín 11:15

neděle 19.02.2012
23.09:40-10:15 h. HC Háje Praha-HC Zlín 10:8
27.12:20-12:55 h. HC Zlín-TJ Jiskra Otrokovice 16:11

Celkové pořadí :
1. HC Háje Praha
2. DHC Plzeň
3. HC Zlín A
4. SKH Velká nad Veličkou
5. HK Veselí nad Moravou
6. HK Ivančice
7. ZORA Olomouc
8. TJ Jiskra Otrokovice

Nejlepší brankářka turnaje : Jarmila Sedláková ( HC Zlín A )
Nejlepší hráčka turnaje : Anežka Krausová ( HC Háje Praha )
Nejlepší střelkyně turnaje : Adéla Baumbachová ( HC Zlín A ) - dodatečně zavedená kategorie.

"99" odehrály turnaj v sestavě :
Baumbachová Adéla
Hanačíková Zuzana
Hálová Laura - B
Janebová Monica
Kaplanová Adéla
Masarová Nicola
Olšinová Kamila
Polomíková Lucie
Popelková Marie
Rybníčková Barbora - B
Sedláková Jarmila - B
Šustrová Klára
Zavadilová Lucie

trenér : Buday Milan, Mgr.
as. trenéra : Pažourková Monika

Fotografie lze stáhnout zde

Videa z vyhlášení výsledků :
1. část ( "99" čas 02:25´, čas 08:10´ Jarmila Sedláková, čas 09:16´ Adéla Baumbachová)
2. část ( "99" čas 00:55´)

křížová tabulka turnaje :
( zdroj : http://www.hkivancice.cz/V-rocnik-o-pohar-Hornacka-Velka-nad-Velickou-a453/ )

Momentky z utkání č.18, hraného v So.18.02.2012 16:30-17:05 h. HK Ivančice-HC Zlín 11:15( foto : Petr Vavroušek/HK Ivančice/, NIKON D90 )

Další fotografie z tohoto utkání najdete "na rajčeti" od TÉTO dál.

KP

sportovní soustředění Zubří 2012 - sobota 11.02.2012

13. února 2012 v 11:31 | KP |  aktuálně
"99" absolvovaly zimní sportovní soustředění 10. - 12.02.2012 v Zubří.

Sobotní program ( 11.02.2012 ) :

- nocleh v sokolovně v Zubří
- snídaně na místě
- dopoledne výuka běžeckého lyžování ( foto + video v přípravě )
- oběd v Javis Pizza Bar a Sport Bar Zubří
- odpoledne sjezdové lyžování v Horní Bečvě - skiareálu Rališka
- od 18:00 h. utkání semifinále Challenge Cupu mužů házené HC Zubří - Sporting Lisabon
- večeře v Javis Pizza Bar a Sport Bar Zubří
KP

výuka běžeckého lyžování :
( 5 x foto Josef Kaplan, BlackBerry 9360, úprava KP, www.picnik.com )

další foto a video ( snad ) později ...


HC Zubří - Sporting Lisabon ( najde někdo na fotografiích někoho z naší "delegace" ? Smějící se )


( 2 x foto : Vlastislav Navrátil, zdroj : web HC Zubří )

fotografie technického doprovodu a realizačního teamu S vyplazeným jazykem :( 4 x foto Jiří Baumbach, ? )

turnaj Zubří 12.02.2012

12. února 2012 v 9:30 | KP |  z utkání
turnaj Zubří, neděle 12.02.2012 :

utkání č. 2 09:25 - 09:45 h. : HC Zlín A - HK Veselí nad Moravou 12:7 - konečný výsledek
( utkání bylo odehráno v nových dresech )
- bez on line reportáže

utkání č. 4 10:15 - 10:35 h. : HC Zubří ( žáci ) - HC Zlín A 8:11 - konečný výsledek

2´sedmička Baumbachová na 1:1 ( po faulu na Popelkovou )
5´sedmička Baumbachová - nedala ( po faulu na Hanačíkovou ) + ŽK Zubří 2 x
6´Masarová střelba z dálky na 2:2
6´Janebová na 3:3
7´Rybníčková vyráží čistý gól
10´Janebová spálila čistou branku
10´sedmička Janebová - nedala ( po faulu na Hanačíkovou )
12´Masarová na 4:1
13´Zubří zahazuje sedmičku - přešlap
14´Baumbachová z protiútoku na 5:5
14´Popelková zachycuje v obraně, rozehrávka Baumbachová, Masarová na 5:6
15´Baumbachová na 5:1
16´Zavadilová na 6:8
18´sedmička Janebová na 6:9 ( po faulu na Baumbachovou )
19´Olšinová na 6:10
20´Janebová zachycuje odražený míč a pečetí na 8:11

utkání č. 9 12:20 - 12:40 h. : HC Zlín A - SK Velká Bystřice ( žáci ) 9:12 - konečný výsledek

0´ musíme si obléct rozlišovací dresy
1´Masarová ŽK - sedmička pro VB 0:1
2´sedmička Baumbachová na 1:1 ( po faulu na ? )
4´Baumbachová na 2:2
7´sedmička Baumbachová na 3:4 ( po faulu na Olšinovou )
10´Masarová na 4:6
13´Masarová na 5:9
15´Masarová trest 2 minuty
17´Janebová na 6:12
18´sedmička Masarová na 7:12 ( po faulu na ni )
19´Olšinová na 8:12
9. branka připsána rozhodčími

utkání č. 11 13:10 - 13:30 h. : TJ Lesana Zubří - HC Zlín A 6:11 - konečný výsledek
0´hrajeme v bílých dresech
1´Popelková na 1:0
2´Rybníčková likviduje střelu pod břevno
3´Janebová neproměňuje ze šestky
4´z vymyšlené sedmičky Lesana srovnává
4´Hanačíková na 1:2
4´Janebová na na 1:3
6´místo kroků Lesany opět vymyšlená sedmička na 2:3
7´Masarová 3:4
7´Baumbachová z úniku na 3:5
9´Masarová sama přes celé hřiště 3:6
11´Baumbachová na 4:7
12´Masarová sama na šestce, trefila levou nohu brankářky
12´Baumbachová na 4:8
14´Rybníčková likviduje sedmičku
15´Popelková na 4:9
16´Rybníčková likviduje další sedmičku
17´do branky jde Sedláková
18´Baumbachová nedává sedmičku
20´Masarová "angličanem" - odrazy o dvě tyče, na 6:10
20´Janebová uzavírá na 6:11

utkání č. 11 14:00 - 14:20 h. : HC Zlín A - MŠK Povážska Bystrica ( žáci ) 9:2 - konečný výsledek
0´hrajeme v bílých dresech
1´Olšinová ze šetky trefuje pravou tyč
2´Rybníčková likviduje střelu pod břevno
3´Janebová na 1:1
4´Rybníčková likviduje střelu do pravého vinklu
5´ŽK č. 15 a za 30´´ i č.4
6´Baumbachová ze sedmičky ( po faulu na ni ) na 2:1
7´Olšinová na 3:1
7´prohodila se křídla na hřišti ( Hanačíková - Popelková )
7´Baumbachová na 4:1
9´Popelková ze šestky trefuje pravou tyč
10´Masarová na 5:1
11´Baumbachová nedává sedmičku ( po faulu na Olšinovou )
14´Masarová na 6:2
14´Baumbachová na 7:2
15´Janebová ze šestky nedala
16´Zubří nedává sedmičku, Sedláková tečuje pravou nohou ven
17´Masarová na 8:2
20´Baumbachová z trháku na 9:2
20´Olšinová ŽK

Celkové pořadí v turnaji :
1. SK Velká Bystřice
2. HC Zlín A
3. HC Zubří
4. HK Veselí nad Moravou
5. MŠK Povážská Bystrica
6. TJ Lesana Zubří

"99" odehrály turnaj v sestavě :

Baumbachová Adéla
Hanačíková Zuzana
Janebová Monica
Kaplanová Adéla
Masarová Nicola
Olšinová Kamila
Popelková Marie
Rybníčková Barbora - B
Sedláková Jarmila - B
Zavadilová Lucie

Turnaje se zúčastnil i tento krasavec, který šije u vynikající firmy JB Úžasný
( foto : JB, GT-I9100 )


turnaj ve Velké nad Veličkou - rozlosování

6. února 2012 v 14:51 | KP |  aktuálně
V. ročník turnaje Horňácký pohár
Velká nad Veličkou 17. - 19.02.2012

pátek 17.02.2012

01.15:30-16:05 h. SKH Velká nad Veličkou-HK Ivančice
02.16:10-16:45 h. HK Veselí nad Moravou-HC Zlín
03.16:50-17:25 h. Zora Olomouc-HC Háje Praha
04.17:30-18:05 h. DHC Plzeň-HK Ivančice
05.18:15-18:45 h. HC Zlín-SKH Velká nad Veličkou

sobota 18.02.20112

06.08:30-09:05 h. HK Veselí nad Moravou-HC Háje Praha
07.09:10-09:45 h. Zora Olomouc-HC Zlín
08.09:50-10:25 h. TJ Jiskra Otrokovice-HK Ivančice
09.10:30-11:05 h. SKH Velká nad Veličkou-HK Veselí nad Moravou
10.11:10-11:45 h. HC Háje Praha-DHC Plzeň
11.11:50-12:25 h. HK Veselí nad Moravou-TJ Jiskra Otrokovice
12.12:30-13:05 h. Zora Olomouc-SKH Velká nad Veličkou
13.13:10-13:45 h. HC Zlín-DHC Plzeň
14.13:50-14:25 h. TJ Jiskra Otrokovice-HC Háje Praha
15.14:30-15:05 h. DHC Plzeň-Zora Olomouc
16.15:10-15:45 h. HK Veselí nad Moravou-HK Ivančice
17.15:50-16:25 h. Zora Olomouc-TJ Jiskra Otrokovice
18.16:30-17:05 h. HK Ivančice-HC Zlín
19.17:10-17:45 h. HC Háje Praha-SKH Velká nad Veličkou
20.17:50-18:25 h. TJ Jiskra Otrokovice-DHC Plzeň
21.18:30-19:05 h. HK Ivančice-Zora Olomouc

neděle 19.02.2012

22.09:00-09:35 h. DHC Plzeň-HK Veselí n.Moravou
23.09:40-10:15 h. HC Háje Praha-HC Zlín
24.10:20-10:55 h. TJ Jiskra Otrokovice-SKH Velká nad Veličkou
25.11:00-11:35 h. HK Veselí nad Moravou-Zora Olomouc
26.11:40-12:15 h. HK Ivančice-HC Háje Praha
27.12:20-12:55 h. HC Zlín-TJ Jiskra Otrokovice
28.13:00-13:35 h. DHC Plzeň-SKH Velká nad Veličkou

14:00 h. vyhlášení výsledků turnaje

KP

Praga Handball Cup 2012 - avizo 1

3. února 2012 v 15:46 | KP |  Prague Handball Cup 2012
Vážení rodiče,
posílám vám informace k turnaji v Praze, který se bude konat 05. - 09. 04. 2012 ( Prague Handball Cup 2012 ).
V kategorii WD jsou přihlášeny i naše "99", tedy mladší žačky A HC Zlín.

Do 12.02.2012 musíme zaplatit zálohu ve výši 1 100,- Kč/hráčku (activity card, startovné, 50% ubytování )
Rodiče zaplatí zálohu za ubytování a activity card 1 060,- Kč.
Rodiče, kteří nebudou ubytováni s námi v hotelu Koral*** , ul. Vysočanská 484/87, Praha 9 - Prosek a budou mít zájem o activity card, zaplatí do 12.02.2012 280,- Kč/os.

- activity card ( zdarma doprava po Praze po dobu turnaje ) = 280,- Kč
- 1 500,- Kč startovné cca 40,- Kč/hráčku, zbytek uhradím z fondu
- hotel záloha = 20 x 390,- x 4 noci = 31 200,- z toho ½ = 15 600,- = záloha 780,- Kč/os.

Tady bude problém s kapacitou, která je 57 míst pro 3 družstva. Pokud pojede všech 13 děvčat + 2 trenéři zbývá 5 míst pro rodiče. Takže zatím počítám s těmi rodiči, kteří nahlásili pobyt na celý turnaj včetně dopravy :
- Hanačíkoví 2x
- Šustrovi 2x
- Baumbach 1 x

Rodiče, na které nevyšlo ubytování, to budou muset řešit individuálně ubytováním někde poblíž. Je pravděpodobné, že se situace do dubna může změnit, pak bychom uvolněná místa nabídli těmto rodičům.

Cena pro hráčky = 3 800,- Kč/os.
- doprava tam i zpět = 500,-
- 4 noci se snídaněmi x 390,- = 1 600,-
- 4 obědy x 100,- = 400,-
- 3 večeře x 100,- = 300,-
- activity card = 280,-
- startovné = 40,-
- dva trenéři = 600,-
- součet = 3 720,- Kč

Milan Buday
úprava textu : KP

P.S. Spekulace : vzhledem k tomu, že hala Hamr Braník ( Praha 4, Vltavanů 1542 ) obsahuje čtyři hřiště, která mají o cca 1m menší rozměry než je standardní rozměr házenkářského hřiště, tipuji, že by "99" mohly hrát zase v tomto areálu. Uvidíme ... KP

soutěžní ročník 2011/2012 - rozpis soutěže "jaro 2012" o 1. - 6. místo

1. února 2012 v 6:44 | KP |  z utkání

soutěžní ročník 2011/2012 - rozpis soutěže "jaro 2012" o 1. - 6. místo

SL mladší žačky, skupina I.:
1. SK Velká Bystřice
2. DHK Zora Olomouc
3. SKH Velká nad Veličkou
4. HK Veselí nad Moravou
5. HK Hodonín
6. HC Zlín A

ROZPIS SOUTĚŽE Y - STŘEDOMORAVSKÁ LIGA MLADŠÍ ŽAČKY - skupina I.
o 1. - 6. místo

OY001 24/03 10:40 V.Bystřice - Zlín A Burďák - Králík
OY002 24/03 09,00 Zora Olomouc - Hodonín Kummerová - Kratinová
OY003 24/03 09,00 Velká n.V. - Veselí n.M. Brzosková - Zbranková
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OY004 01/04 11:45 Zlín A - Veselí n.M. Šohaj -Videcký
OY005 hlášenka Hodonín - Velká n.V. Šmídová - Vítek
OY006 31/03 10,40 V.Bystřice - Zora Olomouc Nastoupil - Milo
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OY007 14/04 09:00 Zora Olomouc - Zlín A Kummerová - Smékal R.
OY008 14/04 09,00 Velká n.V. - V.Bystřice Dalajka - Sedláček
OY009 hlášenka Veselí n.M. - Hodonín Bašátek - Vychodil
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OY010 22/04 10:15 Zlín A - Hodonín Králík - Vítek
OY011 21/04 10,40 V.Bystřice - Veselí n.M. Bašátek - Vychodil
OY012 21/04 09,00 Zora Olomouc - Velká n.V. Smékal J. - Michlová
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OY013 28/04 09:00 Velká n.V. - Zlín A Kratinová - Ščecinová
OY014 hlášenka Veselí n.M. - Zora Olomouc Dalajka - Divácký
OY015 hlášenka Hodonín - V.Bystřice Kaufman - Malínek
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OY016 06/05 10:15 Zlín A - V.Bystřice Králík - Šáš
OY017 hlášenka Hodonín - Zora Olomouc Vychodil - Vítek
OY018 hlášenka Veselí n.M. - Velká n.V. Nastoupil - Staněk A.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OY019 13/05 10:00 Veselí n.M. - Zlín A Jorda - Planka
OY020 12/05 10,00 Velká n.V. - Hodonín Králík - Zaoral
OY021 12/05 09,00 Zora Olomouc - V.Bystřice Nastoupil - Ščecinová
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OY022 20/05 13:00 Zlín A - Zora Olomouc Vychodil - Milo
OY023 19/05 10,40 V.Bystřice - Velká n.V. Kaufman - Malínek
OY024 19/05 09,00 Hodonín - Veselí n.M. Kratinová - Ščecinová
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OY025 31/05 17:00 Hodonín - Zlín A Axman - Hlavinka
OY026 hlášenka Veselí n.M. - V.Bystřice Malínek - Michlová
OY027 26/05 09,00 Velká n.V. - Zora Olomouc Šohaj - Videcký
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OY028 03/06 11:30 Zlín A - Velká n.V. Nesvadba - Milo
OY029 02/06 09,00 Zora Olomouc - Veselí n.M. Krobothová-Macharáčková
OY030 02/06 10,40 V.Bystřice - Hodonín Novotný P.-Michlová
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Smějící se Házená nás baví ! Smějící se