Únor 2013

Tréninky 25. a 26.2.2013

23. února 2013 v 18:54 | trenér MB |  informace trenéra
Trénink v ponděli 11.30-12.30 trampolinky,spinink 13.00-14.30 hala Euronics
uterý 11.00-12.00 TRX, fitbox 12.30-14.30 hala Euronics

změna telefonního čísla

18. února 2013 v 13:44 | KP |  aktuálně
Asistentka trenéra a vedoucí družstva HC Zlín B Monika Pažourková oznamuje, že ode dne 18.02.2013 používá telefonní číslo +420773229044.
KP

sportovní soustředění v Zubří 27.02. - 01.03.2013

15. února 2013 v 14:24 | KP |  aktuálně
Sportovní soustředění "devadesátdevítek" v Zubří 27. 02. - 01.03.2013

Odjezd : středa 27.02.2013, 9,00 od sportovní haly EURONICS ve Zlíně
Ubytování : Sokolovna v Zubří ( ul. Hlavní, GPS : 49°28´ 1.53" N, 18°5´31.68" E ) - karimatka + spacák s sebou !


Strava :
středa : oběd, večeře
čtvrtek :plná penze
pátek :snídaně,oběd

Cena : do 700,- Kč / osobu

Program:
středa 27. 02. 2013 : dopol.-běžky sjezdky, dle rozpisu haly utkání odpoledne Rožnov,Zubří


čtvrtek 28. 02. 2013 : dopol.-běžky sjezdky, dle rozpisu haly utkání odpoledne Rožnov,Zubří,večerní lyžování-sjezdovka

pátek 01.03.2013 : dopol trénink hala nebo utkání, odpoledne bude upřesněno dle počasí(sjezdky nebo hala)

Odjezd : 15-16,00 bude upřesněno

Nezapomenout : výbavu na sjezdové i běžecké lyžování + chuť trénovat + dobrou náladu ! ;-)
KP

mizení a chyby článků

10. února 2013 v 23:16 | KP |  aktuálně
Prosím omluvte výpadky na tomto webu/blogu. Články samy od sebe mizejí, po nějaké době se zase "vynořují" a s chybami, případně se neobjeví vůbec. Provozovatel služby blog.cz ve svých FAQ píše, že jde o přetížení databáze a vše bude "po pár minutách" v pořádku.
Doufejme, že ano.
Děkuji za pochopení.
KP

Zlínská liga starších žaček - jaro 2013 - rozlosování

10. února 2013 v 22:16 | KP |  aktuálně

STARŠÍ ŽAČKY JARO 2013

1. kolo, 06.-07.04.2013
X - TJ Jiskra Otrokovice
hlášenka ZEJ002 HC Zlín "C" - SHK Kunovice Šohaj-Videcký
06.04.2013 10:40 ZEJ003 SK Velká Bystřice - HC Zlín "A" Macharáček-Ochman
06.04.2013 10:15 ZEJ004 DHK Zora Olomouc - HC Zlín "B" Hlavinka-Kolář
07.04.2013 13:30 ZEJ005 TJ Lesana Zubří - DHK Zora Holečkova Šáš-Zaoral

2. kolo, 13.-14.04.2013
TJ Lesana Zubří - X
13.4.2013 09:00 ZEJ007 DHK Zora Holečkova - DHK Zora Olomouc Kratinová-Směšná
13.04.2013 10:40 ZEJ008 SK Velká Bystřice - HC Zlín "B" Michlová-Vítek
hlášenka ZEJ009 HC Zlín "A" - HC Zlín "C" Videcký-Horsák
13.04.2013 10:00 ZEJ010 SHK Kunovice - TJ Jiskra Otrokovice Šáš-Zaoral

3. kolo, 20.-21.04.2013
X - SHK Kunovice
21.04.2013 hlášenka ZEJ012 TJ Jiskra Otrokovice - HC Zlín "A" Pavelová-Brzósková
hlášenka ZEJ013 HC Zlín "C" - HC Zlín "B" Videcký-Nesrsta
20.04.2013 10:15 ZEJ014 DHK Zora Holečkova - SK Velká Bystřice Macharáček-Kubeček
20.04.2013 11:30 ZEJ015 DHK Zora Olomouc - TJ Lesana Zubří Macharáček-Kubeček

4. kolo, 27.-28.04.2013
DHK Zora Olomouc - X
27.04.2013 13:30 ZEJ017 TJ Lesana Zubří - SK Velká Bystřice Kramoliš-Koleček
27.04.2013 9:00 ZEJ018 DHK Zora Holečkova - HC Zlín "C" Macharáček-Kummerová A.
hlášenka ZEJ019 HC Zlín "B" - TJ Jiskra Otrokovice Brzósková-Rafajová
hlášenka ZEJ020 HC Zlín "A" - SHK Kunovice Brzósková-Rafajová

5. kolo, 04.-05.05.2013
04.05.2013 X - HC Zlín "A"
04.05.2013 12:30 ZEJ022 SHK Kunovice - HC Zlín "B" Pavelová-Brzósková
05.05.2013 hlášenka ZEJ023 TJ Jiskra Otrokovice - DHK Zora Holečkova Pluhař-Suchánek
hlášenka ZEJ024 HC Zlín "C" - TJ Lesana Zubří Mrázek-Soško
04.05.2013 10:15 ZEJ025 DHK Zora Olomouc - SK Velká Bystřice Michlová-Roubalová

6. kolo, 11.-12.05.2013
SK Velká Bystřice - X
11.05.2013 10:15 ZEJ027 DHK Zora Olomouc - HC Zlín "C" Kratinová-Směšná
12.05.2013 10:15 ZEJ028 TJ Lesana Zubří - TJ Jiskra Otrokovice Kramoliš-Koleček
11.05.2013 09:00 ZEJ029 DHK Zora Holečkova - SHK Kunovice Kratinová-Směšná
hlášenka ZEJ030 HC Zlín "B" - HC Zlín "A" Videcký-Horsák

7. kolo, 18.-19.05.2013
X - HC Zlín "B"
hlášenka ZEJ032 HC Zlín "A" - DHK Zora Holečkova Králíček-Králík
18.05.2013 11:15 ZEJ033 SHK Kunovice - TJ Lesana Zubří Šohaj-Videcký
18.05.2013 hlášenka ZEJ034 TJ Jiskra Otrokovice - DHK Zora Olomouc Králíček-Králík
hlášenka ZEJ035 HC Zlín "C" - SK Velká Bystřice Králíček-Králík

8. kolo, 25.-26.05.2013
HC Zlín "C" - X
25.05.2013 10:40 ZEJ037 SK Velká Bystřice - TJ Jiskra Otrokovice Nastoupil-Michlová
25.05.2013 10:15 ZEJ038 DHK Zora Olomouc - SHK Kunovice Kratinová-Smékal J.
25.05.2013 13:30 ZEJ039 TJ Lesana Zubří - HC Zlín "A" Kramoliš-Koleček
25.05.2013 09:00 ZEJ040 DHK Zora Holečkova - HC Zlín "B" Kratinová-Smékal J.

9. kolo, 01.-02.06.2013
X - DHK Zora Holečkova
hlášenka ZEJ042 HC Zlín "B" - TJ Lesana Zubří Dalajka-Šohaj
hlášenka ZEJ043 HC Zlín "A" - DHK Zora Olomouc Dalajka-Šohaj
01.06.2013 10:40 ZEJ044 SK Velká Bystřice - SHK Kunovice Hlavinka-Kolář
01.06.2013 hlášenka ZEJ045 TJ Jiskra Otrokovice - HC Zlín "C" Brzósková-Rafajová

Pozor : změna termínů je možná ( zejména v případě kolize s žákovskou ligou SŽ )
KP

žákovská liga starších žaček 2013, 3.kolo, rozlosování skupin

10. února 2013 v 15:31 | KP |  Žákovská liga 2013

Žákovská liga starších žaček 2013, 3. kolo, rozlosování skupin


sk. I
sk. J
sk.K
sk.L
Hlučín
Hodonín
Plzeň
Zlín
02.03.2013
03. 03. 2013
02.03.2013
02.03.2013 SH EURONICS
DHC-SVŠ Plzeň
DHK ZORA Olomouc A
HC Zlín A
HC Háje
HC Hlučín
DHC Slavia Praha
DHC Plzeň A
TJ Sokol Kobylisy II
TJ Sokol Poruba
HK Hodonín
DHK Slavoj Žirovnice
Zlín B
HC Plzeň
SHK Kunovice
DHK ZORA Olomouc B
TJ Jiskra Havlíčkův Brod


Potvrzeno řídící soutěže v Po.11.02.2013, 14:10 h.
Pozor ! chybně spočítaná závěrečná tabulka ve sk. H 10.02.2013 v Pardubicích - do tabulky jsem již promítnul změnu. Ohlášeno z PAR 11.02.2013, čas 15:10 h.
KP

žákovská liga starších žaček 2013, sk. F, 2. kolo, Olomouc, 09.02.2013 - výsledky

10. února 2013 v 13:06 | KP |  Žákovská liga 2013

Žákovská liga starších žaček 2013, skupina F, 2. kolo, Olomouc, 09.02.2013 - výsledky


místo : Sportovní hala DHK ZORA Olomouc, U stadionu 6, 779 00, povrch : polyuretan Lobadur
termín : sobota 09.02.2013
pořadatel : DHK ZORA Olomouc
vedoucí turnaje : Zdeněk Juráš

zúčastněná družstva a jejich vylosovaná čísla :
1 - DHK Olomouc "B"
2 - DHK Olomouc "A"
3 - HC Zlín "B"
4 - HC Hlučín
5 - TJ Astra Praha

Hrací doba, systém : každý s každým, 2 x 18 minut, přestávka mezi utkáními 5 minut
Rozhodčí : hlavní Vychodil Jaroslav ( Radslavice ), ostatní delegovala komise rozhodčích ČSH

Časový rozpis utkání

1.
DHK ZORA Olomouc "B"
-
DHK ZORA Olomouc "A"
11:22
-
( 6:11)
2.
HC Zlín "B"
-
HC Hlučín
16:18
-
( 4: 7)
3.
TJ Astra Praha
-
DHK ZORA Olomouc "B"
16:23
-
( 7:11)
4.
DHK ZORA Olomouc "A"
-
HC Zlín "B"
24:13
-
(12: 7)
5.
HC Hlučín
-
TJ Astra Praha
20:14
-
(10: 7)
6.
DHK ZORA Olomouc "B"
-
HC Zlín "B"
13:23
-
( 7:10)
7.
DHK ZORA Olomouc "A"
-
HC Hlučín
23:15
-
( 9: 7)
8.
HC Zlín "B"
-
TJ Astra Praha
22:14
-
(12: 7)
9.
HC Hlučín
-
DHK ZORA Olomouc "B"
19:13
-
(12: 6)
10.
TJ Astra Praha
-
DHK ZORA Olomouc "A"
9:18
-
( 5: 6)

Pořadí/umístění družstev :
1. DHK ZORA Olomouc "A" 87:48 8 b.
2. HC Hlučín 72:66 6 b.
3. HC Zlín "B" 74:69 4 b.
4. DHK ZORA Olomouc "B" 60:80 2 b.
5. TJ Astra Praha 53:85 0 b.
Podle rozpisu žákovské ligy se tedy do dalších kol neprobojovalo družstvo TJ Astra Praha a v letošním ročníku končí.

Videogalerie : - v přípravě
Fotogalerie ZDE ( doplněno o fotografie z utkání s Astrou Praha )

referát pořadatele

I po druhém kole Žl si dovoluji poděkovat našim děvčatům - "devadesátdevítkám" ( i dvěma "dvoutisícovkám" ;-) ) za správně zvládnuté dost těžké druhé kolo a pogratulovat k postupu do dalších bojů !

"HOLKY DĚKUJEM, HOLKY DĚKUJEM, HOLKY DĚKUJEM !!!"

Předběžné info : třetí kolo skupiny, v níž bychom měli hrát i my, se bude konat 02. nebo 03.03.2013. Pořadatel zatím není znám. Počkejme na doplnění výsledků v ostatních skupinách a rozhodnutí řídícího soutěže o pořadatelství pro 3. kolo ŽLSŽ.

Sestava HC Zlín "99" ve druhém kole ŽLSŽ :

1.Baumbachová Adéla
2.Galandrová Tereza
3.Hanačíková Zuzana
4.Janebová Monica
5.Kaplanová Adéla - omluvena
6.Majzlíková Michaela
7.Masarová Nicola - omluvena
8.Polomíková Lucie
9.Olšinová Kamila
10.Popelková Marie
11.Rybníčková Barbora
12.Sedláková Jarmila
13.Ševčíková Karolína
14.Zavadilová Lucie - omluvena

Buday Milan, Mgr. - trenér
Pažourková Monika - asistentka trenéra/vedoucí družstva


( stojící zleva : Lucie Polomíková, Monica Janebová, Karolína Ševčíková, Kamila Olšinová
sedící zleva : Tereza Galandrová, Zuzana Hanačíková, Marie Popelková, Adéla Baumbachová
brankářky : Jarmila Sedláková, Barbora Rybníčková
( foto : KP, Canon EOS 600D )

KP

večírek házené - pozvánka

7. února 2013 v 16:31 | KP |  zábava

V pátek 15. března 2013 se v kongresovém sále IH Moskva uskuteční tradiční

... večírek 17. ZŠ Zlín a přátel házené


Začátek večírku je v 19:30 hod. a k tanci a poslechu bude hrát skupina WEGA. Součástí večírku bude tombola.
Vstupenky ceně 150,- Kč si můžete zakoupit v kanceláři ZŠ Zlín, Křiby nebo u paní Marty Slavíkové, tel. +420 777 111 060, e-mail: hcjuniorzlin@seznam.cz.

Těšíme se na shledanou s Vámi a Vašimi přáteli !

Za organizátory zvou :
Pivodová Marta, předsedkyně Klubu rodičů
Mgr. Zdeněk Mikoška, ředitel školy
Mgr. Sobieská Daniela, předsedkyně HC Zlín

žákovská liga starších žaček 2013, sk. F, 2. kolo, Olomouc, 09.02.2013

3. února 2013 v 10:44 | KP |  Žákovská liga 2013

Žákovská liga starších žaček 2013, skupina F, 2. kolo, Olomouc, 09.02.2013


místo : Sportovní hala DHK ZORA Olomouc, U stadionu 6, 779 00, povrch : polyuretan Lobadur
termín : sobota 09.02.2013
pořadatel : DHK ZORA Olomouc
vedoucí turnaje : Zdeněk Juráš
zúčastněná družstva a jejich vylosovaná čísla :
1 - DHK Olomouc "B"
2 - DHK Olomouc "A"
3 - HC Zlín "B"
4 - HC Hlučín
5 - TJ Astra Praha

Hrací doba, systém : každý s každým, 2 x 18 minut, přestávka mezi utkáními 5 minut

Rozhodčí : hlavní Vychodil Jaroslav ( Radslavice ), ostatní deleguje komise rozhodčích ČSH

Družstva startují na vlastní náklady.
Během turnaje bude v hale v provozu bufet s občerstvením.
Stravování v restauraci ZO CLUB přímo v areálu DHK ZORA Olomouc je pro naše drusžtvo zajištěno.

Časový rozpis utkání

08:30 - 09:15
DHK ZORA Olomouc "B"
-
DHK ZORA Olomouc "A"
09:20 - 10:05
HC Zlín "B"
-
HC Hlučín
10:10 - 10:55
TJ Astra Praha
-
DHK ZORA Olomouc "B"
11:00 - 11:45
DHK ZORA Olomouc "A"
-
HC Zlín "B"
11:50 - 12:35
HC Hlučín
-
TJ Astra Praha
12:40 - 13:25
DHK ZORA Olomouc "B"
-
HC Zlín "B"
13:30 - 14:15
DHK ZORA Olomouc "A"
-
HC Hlučín
14:20 - 15:05
HC Zlín "B"
-
TJ Astra Praha
15:10 - 15:55
HC Hlučín
-
DHK ZORA Olomouc "B"
16:00 - 16:45
TJ Astra Praha
-
DHK ZORA Olomouc "A"



KP

Smějící se Házená nás baví ! Smějící se