Červenec 2013

Tréninky v srpnu do odjezdu na soustředění

25. července 2013 v 13:47 | Tr. MB |  informace trenéra
První trénink v nové sezóně 2013/14 proběhne 1. srpna na gymnáziu TGM od 10.30-12.30.

Další tréninky až do soustředění (7 tréninků) budou probíhat každý den kromě víkendu převážně v dopoledních hodinách v přibližně stejných časech.
Samozřejmě mohou nastat změny dle nepředvídané nově vzniklé situace. Na tyto změny budete včas upozorněny.



Tr. MB

Soustředění 99tek-srpen 2013

25. července 2013 v 13:30 | Tr. MB |  informace trenéra
sportovní soustředění "devadesátdevítek" v létě, aneb "Rusava 2013" - avizo
termín : neděle 11. - sobota 17.08.2013
místo : Myslivecká chata Grůň na Rusavě

(foto : http://www.rusavagrun.cz/ )

Cena na jednu osobu za ubytování, stravu, pronájem sportovních areálů je 2500 Kč.

Prosím o uhrazení platby za soustředění ved. družstva Monice Pažourkové do 7.8.2013.

Místo a čas odjezdu v neděli 11.08.2013: od haly Euronics v 9.00 společný odjezd auty rodičů.
Ukončení soustředění: v sobotu 17.08.2013 v 11.00 - odvoz auty rodičů

Připomínka : jízdní kola bereme s sebou. Opět tedy bude nutno zkontrolovat jejich technický stav.
Zde tradičně poprosím o laskavou pomoc s dopravou paní Janebovou.

avizo : KP
doplnění informací : Tr. MB

FOTOgalerie čtvrtek 15.08.2013

P.S. Fotopřipomínka loňského letního soustředění 2012 teamu ( zřejmě mírně mentálně postižených děvčat Úžasný ) v rekreačním areálu Kamínka :


Evropský olympijský festival mládeže, Utrecht 2013

14. července 2013 v 10:24 | KP |  aktuálně

Evropský olympijský festival mládeže - Utrecht 2013

Český web, official website EYOF 2013

Českou házenou na EYOF bude reprezentovat tým hráček do 17 let, které povede trenér Jan Salač s asistentem Jiřím Tkadlecem.
V kategorii dívek - dorostenek se zúčastní 8 družstev, které budou hrát ve dvou skupinách :

skupina A :
Norsko, Česká republika, Německo, Nizozemí

skupina B :
Dánsko, Rusko, Švédsko, Maďarsko

Harmonogram utkání ve skupinách :
15.07.2013 :
14:00 h. sk. A NOR-GER -:-
16:00 h. sk. B RUS-SWE -:-
18:00 h. sk. B DEN-HUN -:-
20:00 h. sk. A CZE-NED 15:39

16.07.2013 :
14:00 h. sk. A HUN-RUS -:-
16:00 h. sk. B SWE-DEN -:-
18:00 h. sk. A GER-CZE -:-
20:00 h. sk. A NED-NOR -:-

17.03.2013 :
14:00 h. sk. B SWE-HUN -:-
16:00 h. sk. B CZE-NOR -:-
18:00 h. sk. A DEN-RUS -:-
20:00 h. sk. A NED-GER -:-

Družstvu Nizozemí, který je pořadatelem, bylo umožněno hrát všechna utkání od 20:00 h.

Harmonogram dalších utkání :
18.07.2013 :
14:00 h. 3A - 4B -:-
16:00 h. 3B - 4A -:-
18:00 h. 2A - 1B -:-
20:00 h. 1A - 2B -:-

19.07.2013 :
10:00 h. o 7. - 8. místo -:-
12:00 h. o 5. - 6. místo -:-
14:00 h. o 3. - 4. místo -:-
18:00 h. o 1. - 2. místo -:-
20:30 h. závěrečný ceremoniál

Utkání bude možno sledovat LIVE.

Českou republiku ( prostřednictvím Českého svazu házené ) budou reprezentovat hráčky ročníku narození 1996 a 1997 ( které se kvalifikovaly i na ME hráček W-17 do Polska, srpen 2013 ).

Nominace hráček (abecedně):
příjmeníjménoročníkklubvýškapostutkánígóly
DIVÍLKOVÁTereza1997Jiskra Otrokovice174Pi1012
DRAGOUNOVÁEliška1996DHC SVŠ Plzeň175S913
FRANKOVÁAnna1996Sokol Kobylisy170PK613
FRYČÁKOVÁVendula1996DHK Zora Olomouc170LK818
KOLÁŘOVÁMichaela1996HC Zlín166S1125
KORDOVSKÁKamila1997Sokol Kobylisy179S1153
KRATOCHVÍLOVÁHana1996Velké Meziříčí175S210
KRZIKALOVÁTereza1997TJ Sokol Poruba174Br00
KŘÍČKOVÁMonika1996HC Zlín172Pi1136
KUČEROVÁMichaela1996HC Zlín174S00
NEUBERGOVÁKristýna1996DHC Slavia Praha173Br100
PEŠKOVÁMichaela1996DHC Slavia Praha176S510
POŠUSTOVÁKristýna1996Sokol Písek165LK00
SMOLOVÁKarolína1996DHC SVŠ Plzeň174Br00
ZACHOVÁDominika1996DHC SVŠ Plzeň174PK923

Družstvo absolvovalo 09. - 12.07. tréninkový kemp ve sportovním areálu SAB Břve a do Utrechtu odcestovalo v sobotu 13.07.2013 společně s celou výpravou ČOV.
Pojďme jim držet pěsti !
KP

Smějící se Házená nás baví ! Smějící se